روستای طرق نگین سبز کوهسرخ
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمود کامل طرقی - یکشنبه ٢٢ شهریور ،۱۳٩٤

صبح امروز یک شنبه 1394/6/22 زائرین خانه خدا در میان بدرقه گرم اهالی روستای طرف عازم مشهد مقدس شدند تا پس از زیازت امام مهربانی ها فردا صبح به سرزمین وحی اعزام شوند.مثل همیشه مردم سنگ تمام گذاشتند و با اشک ها و لبخند خود  و التماس دعا این عزیزان را تا میدان بسیج همراهی نمودند.تعداد این زائرین بیش از 30 نفر بوده که در سال های اخیر این تعداد زائر کم نظیر بوده است . برای تمامی زائرین خانه خدا آرزوی سلامتی و قبولی اعمال حج را داریم

نویسنده: محمود کامل طرقی - سه‌شنبه ۱٠ شهریور ،۱۳٩٤

با خبر شدیم در روز یک شنبه هفته جاری همسر آقای عباسعلی مهدی نیا و در روز دوشنبه همسر آقای علی شکرلب به رحمت الهی پیوستند،این دو مادر طرقی هر دو در مشهد مقدس دار فانی را وداع گفته و پس از تشییع در جوار حرم رضوی به روستای طرق منتقل و در میان حزن و اندوه اهالی در مزار روستا آرام گرفتند.

مراسم تشییع جنازه این دو مادر در روستا روزهای یک شنبه و دوشنبه انجام و مراسم ترحیم نیز در روزهای و سه شنبه  و چهار شنبه هفته جاری برگزار می گردد.

بدین وسیله مراتب همدردی و تسلیت  خود را به منسوبین این مادران زحمتکش و مهربان  بویژه فرزندان ایشان آقایان مهدی نیا و آحمد آقا و محمود آقای شکرلب ابراز داشته و برای آن مرحومان آرزوی غفران الهی داریم.

نویسنده: محمود کامل طرقی - یکشنبه ۱ شهریور ،۱۳٩٤

بعد از یک وقفه طولانی دیدن عکس هایی از روستا را خالی از لطف ندیدم ،امیدوارم مورد پسند واقع شود.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: