همسر آقای عباسعلی مهدی نیا و همسر آقای علی شکرلب دار فانی را وداع گفتند

با خبر شدیم در روز یک شنبه هفته جاری همسر آقای عباسعلی مهدی نیا و در روز دوشنبه همسر آقای علی شکرلب به رحمت الهی پیوستند،این دو مادر طرقی هر دو در مشهد مقدس دار فانی را وداع گفته و پس از تشییع در جوار حرم رضوی به روستای طرق منتقل و در میان حزن و اندوه اهالی در مزار روستا آرام گرفتند.

مراسم تشییع جنازه این دو مادر در روستا روزهای یک شنبه و دوشنبه انجام و مراسم ترحیم نیز در روزهای و سه شنبه  و چهار شنبه هفته جاری برگزار می گردد.

بدین وسیله مراتب همدردی و تسلیت  خود را به منسوبین این مادران زحمتکش و مهربان  بویژه فرزندان ایشان آقایان مهدی نیا و آحمد آقا و محمود آقای شکرلب ابراز داشته و برای آن مرحومان آرزوی غفران الهی داریم.

/ 1 نظر / 90 بازدید
www.hostexhibition.com نمايشگاه هاست

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap دات کام ------------------- فروش نرم افزار ارسال پست اتوماتيک به وبلاگ هاي پرشين بلاگ نرم افزار انتقال مطلب از فيد به پرشين بلاگ ارسال پست اتوماتيک از RSS به وبلاگ هاي پرشين بلاگ با من در تماس باشين براي خريد نرم افزار هديه من به شما يک پنل رايگان براي ارسال تبليغات در وايبر براي گرفتن پنل تحت وب خود به من ايميل بزنيد cc-irدات