اطلاعیه امکان سرمایه گذاری در روستای طرق در قالب تشکیل شرکت تعاونی

   اطلاعیه                          توسعه برای مردم      توسط مردم     با مردم

دهیاری و شورای اسلامی روستای طرق در نظر دارد با همکاری معتمدین شرکت تعاونی توسعه روستایی را با تاسیس یک گاوداری پیشرفته صنعتی (گاو شیری) و کارخانه تولیدات دامی و بسته بندی و خوراک دام با مشارکت کلیه اهالی راه اندازی نماید و از تمام مردم برای سرمایه گذاری و مشارکت دعوت به همکاری می نماید :

1 - تعداد سهام داران حداقل 200 خانوار و حداکثر تمام اهالی روستا

2 - حداقل هر سهم 200/000 هزارتومان و حداکثر 2/000/000 تومان

3 - هر نفر تا 10 سهم می تواند خریداری نماید.

4 - آورده سهامداران هر مبلغی که باشد 4 برابر آن را دولت به صورت قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت نموده و بازپرداخت آن به مدت 8 سال می باشد.

لازم به ذکر است این طرح  از پشتیبانی معاونت امور مناطق محروم ریاست جمهوری برخوردار بوده و در منطقه کوهسرخ در چهار روستای طرق ،ایور،نامق و کریز قابلیت اجرایی دارد و تا به حال چندین جلسه در فرمانداری کاشمر ،بخشداری کوهسرخ و در سطح روستاها برای توجیه آن برگزار شده است.

از دیگر نکات قابل توجه این است که نوع فعالیت و عنوان طرح از طرف دهیار و شورای  اسلامی هر روستا انتخاب و پیشنهاد شده و بنابر خبرها در روستای کریز احداث سد و در روستای نامق پرواربندی گاو در دست پیگیری می باشد.

طبق آخرین خبرها در روستای طرق تا کنون قریب به 100 خانوار جهت مشارکت و خرید سهام ثبت نام کرده اند و طرقی هایی عزیزی هم که مقیم روستا نیستند تا سقف 20 درصد کل سهام امکان مشارکت دارند.

/ 1 نظر / 38 بازدید
نیلوفر

كاري نيست كه نتوان با اراده از پيش برد. همه ي دشواريهايي كه براي من پيدا شده به ياري اراده و اقدام، از بين برده ام.((گوته))